user

Grupowe Warsztaty Warsztaty Korporacyjne Sesje Indywidualne

Zapoznaj się z ofertą warsztatów oddechowych online lub sesji indywidualnych stacjonarnych i online

Bezpłatne Mini Warsztaty Rozwoju i Transformacji Oddechem (ONLINE)

Raz w miesiącu, niedziela 9:00-9:30. Grupowe warsztaty to czas kiedy będziesz mógł wyciszyć swój umysł, złapać kontakt ze swoim wewnętrznym światem, ciałem i emocjami, które z jakiś powodów zostały wyparte, bądź zablokowane na poziomie ciała i podświadomości.

Żyjąc w ciągłym stresie funkcjonujemy w trybie alarmowym układu nerwowego, gdzie poza ciągłym wydzielaniem hormonów stresu i innych zmian fizjologicznych, spłyca się oddech i dochodzi do utrwalania dysfunkcji wzorca oddechowego czego rezultatem jest niedotlenianie, brak energii, zmęczenie, rozdrażnienie, zły sen, a w dłuższym czasie pojawiają się zaburzenia depresyjne, jak i choroby przewlekłe.

Transformacyjny Oddech to kompleksowa metoda, która adresuje nie tylko korektę wzorca, ale również aspekt emocjonalny i mentalny naszego bytu.

Wiele narzędzi pracy z ciałem by pogłębić oddech, ale również dostać się do pozamykanych emocji na poziomie komórkowym.

Siłą i kluczem transformacji jest połączony oddech –fundamentalny element techniki, którego skuteczność potwierdza nauka.
Połączony oddech za udziałem cząsteczek tlenu wytwarza wyskowibrujące pole elektromagnetyczne, dzięki któremu dochodzi do procesu uwalniania emocji z naszego ciała.

Jest to proces synchronizacji nisko wibrujących energii emocji do wysokich wibracji pola dzięki czemu zamknięte emocje w ciele zostają wyciągnięte na powierzchnię. To moment kiedy możesz poczuć się bardzo emocjonalnie, mogą pojawić się łzy, ale te oczyszczające, uwalniające.

Na skróconych warsztatach pracujemy podstawowymi elementami techniki; wdech idący do brzucha, pasywny wydech i połączony oddech. Uzupełniającym elementem jest praca z podświadomością narzędziami NLP.

Jeśli jesteś gotowy i chcesz doświadczyć intensywnej pracy z ciałem i emocjami wszystkimi narzędziami techniki zapraszam na pełnowymiarowe warsztaty.

Zobacz koniecznie krótkie 4 minutowe video wprowadzające do warsztatu:

Video – Wprowadzenie do warsztatów

Zarezerwuj

Warsztaty Rozwoju i Transformacji Oddechem- ONLINE

Raz w miesiącu, niedziela 9:00-11:00. Grupowe warsztaty to intensywna praca z ciałem, emocjami i podświadomością techniką Transformacyjnego Oddechu, elementami NLP, jak i techniką The Triune Breath kończącą i integrującą cały proces.
Akupresura, wibracja dźwięku (ekspresja werbalna) i wytrząsanie ciała to fenomenalne narzędzia techniki Transformacyjnego Oddechu, które wpływają nie tylko na korektę oddechu, ale ułatwiają proces uwalniania emocji i napięć z ciała na poziomie komórkowym, nerwowym i hormonalnym.

Kompleksowość tej techniki to jednoczesne oddziaływanie na poziomy; fizyczny, emocjonalny/mentalny i duchowy.

Szeroka gama narzędzi pracy z ciałem by pogłębić oddech, ale również by dostać się do pozamykanych emocji na poziomie komórkowym.

Pełnowymiarowe warsztaty to wkomponowane elementy NLP; by jak najskuteczniej wpłynąć na zmianę negatywnych wzorców i przekonań.

Czego możesz doświadczyć ?
Głębokiego kontaktu z ciałem fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Uwolnienia emocji, traum, obciążających programów, wzorców i przekonań. Siła transformacji tkwi w połączonym oddechu, który podnosi Nas wibracyjne, odblokowuje energię w ciele, uwalnia napięcia i otwiera na mistyczne doznania, poszerza percepcję pozazmysłową.

Dla kogo?
Dla tych, którzy są GOTOWI na intensywną pracę ze sobą, swoim ciałem i emocjami. Dla tych, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące pytania już od dawna. Dla tych, którzy kontynuują, bądź chcą zacząć podróż odkrywania prawdy o Sobie.

Pełnowymiarowe warsztaty to zaproszenie na spotkanie się ze swoim wnętrzem, tym co często wypierane, bądź nieakceptowane. Spotkanie, które może być emocjonalne, ale w prawdzie o Sobie, ktore otwiera przestrzeń na radość, miłość, akceptację Siebie i swoich doświadczeń.

PROGRAM WARSZTATU
• Zaadresowanie dysfunkcji wzorca. Właściwa pozycja wyjściowa dla każdego uczestnika względem indywidualnego wzorca.
WSTĘP:
Silna aktywacja oddechu i przepony.
• ćwiczenia rozciągające struktury i aktywujące pracę przepony;
• technika połączonego oddechu prowadząca do głębokiego procesu synchronizacji (entrainment) nisko wibrujących energii emocji zamkniętych w ciele na poziomie komórkowym do wysoko wibrującego pola elektromagnetycznego, które wytworzysz techniką połączonego oddechu. To moment kiedy możesz poczuć się emocjonalnie, mogą pojawić się łzy i inne emocje. Dzięki temu otwiera się przestrzeń na ich uwolnienie, jak i transformację;
• elementy akupresury; twarz, szyja, obręcz barkowa, klatka piersiowa, pas pod żebrami, biodra by uwolnić emocje i napięcia blokujące naturalny, pogłebiony oddech i przepływ energii;
• elementy aktywnej pracy z ciałem: wytrząsanie i ruch całego ciała połączone z wibracją dźwięku, ekspresja werbalna;
•praca z podświadomościa narzędziami NLP; neurolingwistyczne programowanie.

ZAKOŃCZENIE:
Domykająca i uzupełniająca cały proces technika Potrójnego oddechu, The Truine breath.
Warunkiem doświadczenia piękna tego procesu jest uprzednie połączenie się ze swoim ciałem, jak i wejście na wyższe wibracje. To wszystko co daje nam pierwsza część warsztatu.
Potrójny oddech jest piękną medytacja oddechu, harmonizującą systemy. Technika, która w sposób wibracyjny otwiera przestrzeń serca, gardła i trzeciego oka. Prowadzi do totalnego wyciszenia umysłu, głębokiego stanu medytacji, gdzie otwieramy się na doznania pozazmysłowe i duchowe przewodnictwo.
The Truine Breath stwarza przestrzeń na połączenie się z wyższymi czakrami, które są zlokalizowane poza ciałem fizycznym.

Każdy warsztat będzie dla Ciebie innym doświadczeniem. Twoja gotowość decyduje, której warstwy siebie dotkniesz na kolejnym spotkaniu.

Zobacz koniecznie krótkie 4 minutowe video wprowadzające do warsztatu:

Video – Wprowadzenie do warsztatów

Zarezerwuj

Warsztaty Rozwoju i Transformacji Oddechem- uzdrawianie ran z dzieciństwa ONLINE

Raz na dwa miesiące, niedziela 10:00-12:00. Dołącz do intensywnych 2h warsztatów pracy z ciałem, emocjami i podswiadomością, by uzdrowić rany z dzieciństwa.
Technika oddechowa, która rozpoczyna pierwszą część warsztatu, jest doskonałym fundamentem do złapania głębokiego kontaktu ze swoim ciałem, a więc z emocjami, które zostały zamrożone z okresu dzieciństwa.
To podstawowy warunek by dotrzeć do pozamykanych emocji i niedokończonych cykli traum na poziomie komórkowym, układu nerwowego i hormonalnego.

Akupresura, wibracja dźwięku i wytrząsanie ciała, jako dodatkowe elementy techniki oddechowej pogłębiają cały proces uwalniania emocji i napięć blokujących naturalny przepływ energii.

Gdzie tkwi moc transformacji tego warsztatu?
Technika transformacyjnego oddechu i terapia wewnętrznego dziecka to dwie niesamowicie współpracujące i uzupełniające się techniki, dzięki którym jesteśmy w stanie wejść głęboko w pamięć organiczną ciała i stworzyć przestrzeń na kontakt z wewnętrznym dzieckiem. Jest to ta część Twojej osobowości, która została w przeszłości, bo emocje z jakimi mierzyło się wówczas małe dziecko, były zbyt trudne do udźwignięcia.

Co to jest proces wewnętrznego dziecka?
To powrót do zdarzeń z dzieciństwa, tam gdzie było trudno, by pozwolić Twojemu wewnętrznemu dziecku zareagować, odpowiedzieć, poczuć, często przepłakać i wykrzyczeć emocje z tamtego czasu. Nie jesteśmy w stanie zmienić przeszłości, ale jesteśmy w stanie zmienić reakcję emocjonalną i dokończyć cykle traum, które zostały zawieszone w przeszłości.

Czego możesz doświadczyć?
Każdy element warsztatu oddechowego został dokładnie dobrany i odgrywa istotą rolę w pracy z ciałem i emocjami.
Program oprócz techniki oddechowej zawiera elementy pobudzające i stymulujące wszystkie zmysły gdyż nasza podświadomość doskonale pracuje i transformuje w takich warunkach. Odpowiednio dobrana muzyka, ćwiczenia, wizualizacje, jak i stopniowe wprowadzanie w głębszy stan kontaktu z ciałem stanowią o wyjątkowości i skuteczności warsztatów.

PROGRAM WARSZTATU
Zaadresowanie dysfunkcji wzorca. Właściwa pozycja wyjściowa dla każdego uczestnika względem indywidualnego wzorca.
WSTĘP:
Silna aktywacja oddechu i przepony.
1 CZĘŚĆ:
• ćwiczenia rozciągające struktury i aktywujące pracę przepony;
• technika połączonego oddechu prowadząca do głębokiego procesu uwalniania emocji. Wiele uczestników doświadcza silnych, niespodziewanych eksplozji emocji, jak i łez.
• elementy akupresury; twarz, szyja, obręcz barkowa, klatka piersiowa, pas pod żebrami, biodra by uwolnić emocje i napięcia blokujące naturalny, pogłębiony oddech i przepływ energii;
• elementy aktywnej pracy z ciałem: wytrząsanie i ruch całego ciała połączone z wibracją dźwięku, ekspresja werbalna;
2 CZĘŚĆ:
• Wejście w proces wewnętrznego dziecka;
• Elementy NLP; praca z podświadomością;
• Wkomponowana praca z ciałem połączona z wibracją dźwięku, ekspresja werbalna;
• Integrującym i końcowym element procesu są dźwięki tybetańskiej misy kryształowej!
Efekt to bardziej skoncentrowany stan świadomości, relaks na poziomie komórkowym, polepszenie stanu zdrowia oraz uwolnienie blokad emocjonalnych, zharmonizowanie całego ciała, umysłu i duszy.

ZAKOŃCZENIE:
• Piękna medytacja wyrównująca energię żeńską i męską w ciele.
• Dobrowolny czas na refleksje.

Zobacz koniecznie krótkie 4 minutowe video wprowadzające do warsztatu:

Video – Wprowadzenie do warsztatów

Zarezerwuj

Indywidualne sesje terapeutyczne-oddechowe: stacjonarne oraz ONLINE

Przed spotkaniem poproszę Cię o wypełnienie formularza, który jest punktem wyjścia do ustalenia indywidualnego
programu pracy. W zależności od potrzeb, oprócz techniki oddechowej wprowadzam elementy pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracę z podświadomością narzędziami NLP, pracę z traumami z okresu dzieciństwa, prenatalnego, porodu,
ale również tymi, które mogły być odziedziczone od przodków.

Zarezerwuj

Move Your Ass – Ćwiczenia dla kobiet PIĄTKI 7:20-7:40 (ONLINE)

Darmowe spotkania tylko dla kobiet.
Dołącz do mojej rutyny. Bo razem możemy więcej!
Nie jestem żadnym personalnym trenerem, ani Ewą Chodakowską, jestem kobietą, jak i przyjacielem i tworzę wspólną przestrzeń dla Ciebie i Siebie byśmy się ruszały, wspierały, motywowały ku lepszej wersji siebie, tej SPEŁNIONEJ.

Na CAŁOŚĆ Mnie, mojej równowagi i całego dzisiejszego Jestestwa składa się praca z oddechem i emocjami, ale również zdrowy styl życia w tym odżywianie i regularne ćwiczenia.
Dlatego chciałabym abyś obok pracy nad sobą, emocjami i oddechem, motywowała się ze mną by ruszac swoje 4 litery!
Wiem jak jest, jak wiele wymówek po drodze się wkrada. Tu będziesz mogła w każdy piątek po prostu dołączyć. Każde 10 min – 15 min – 25 min to dosłowna “piątka” dla Siebie. Taka duma z Siebie dla Siebie.

Zarezerwuj

Co o nas mówią?

Dziękuję Justynko za kolejną porcję emocji która wyszła i gdzie czuję się lżej. Ta praca którą robisz, jest po prostu mega wspaniała i owocna. Życzę Tobie i sobie samych wspaniałych chwil w życiu, jesteś naszą nadzieją na lepsze jutro bo to Ty pokazujesz co powinniśmy zrobić sami dla siebie. Nie ktoś tylko my sami, Ty jesteś naszą prowadzącą do odkrywania cudów w sobie, a ja też uważam że Ty jesteś naszym CUDEM WDZIĘCZNA

Ula K

Bardzo polecam warsztaty grupowe, jak i indywidualne z Justyną Kubach w których uczestniczę. Czuję się wspaniale po oczyszczaniu się z traum które każdy z nas nosi w sobie. Wspaniałe przeżycie gdy wchodzimy do swojego wnętrza, aby uzdrowić swoje ciało. Czuję się uwolniona z traum życiowych. Czuję się radosna. Czuję wdzięczność. CHCĘ TAŃCZYĆ, CHCĘ SIĘ UŚMIECHAĆ, CHCĘ BYĆ SOBĄ!

Angela

Warsztaty oddechowe. Justyna i jej metoda pracy pozwoliła mi na dotarcie i przeżycia jeszcze raz doświadczenia z dzieciństwa które bardzo ciążyło na moim życiu. Doświadczenie, które mogłem przeżycia jeszcze raz, ale zobaczyć je w innym świetle z innej perspektywy. Doświadczenie, które pozwoliło na rozluźnienie, przebaczenie, pojednanie i wiarę w życie.

Dawid J

Dzięki pracy z Justyna udaje mi się dokonywać zdecydowanych, konkretnych i namacalnych zmian w moim życiu. Dzięki tej współpracy buduję takie życie jakie chcę. Czuję, że Justyna ma do mnie indywidualne podejście, z wyczuciem i intuicją. Już nie mogę się doczekać i z radością przywitam kolejne zmiany, które pozwolą mi żyć tak jak
chcę.

Diana P

Dla mnie niesamowite doświadczenie transformacyjnego oddechu, który działa cuda. Odblokowuje to co głęboko zamknięte i otwiera na prawdziwa obecność tu i teraz. Sposób w jaki Justyna przeprowadza przez proces uzdrawiania jest po prostu piękny, jej obecność, towarzyszenie, oddanie swoich emocji rodzi prawdziwy kontakt terapeuta- pacjent.

Róża

Bardzo intensywne warsztaty oddechowe. Mocne wejście w doświadczenia i emocje zakotwiczone w dzieciństwie. Armagedon emocjonalny, który na końcu przynosi ukojenie wewnętrzne i uśmiech w sercu. Prawidłowy oddech to życie. Dziękuję że jesteś Justyna

Agnieszka

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że to akceptujesz.

Cart
  • No products in the cart.