user

Online grupowe warsztaty. Uzdrawianie Traum okresu dzieciństwa i dojrzałego.

Intensywna praca na poziomie ciała i podświadomości. Uwalnianie emocji i destrukcyjnych wzorców.

Zapisz się

Online bezpłatne grupowe warsztaty. Transformacja na poziomie ciała i podświadomości

Jedynym wkładem jest Twój czas! Jest to doskonały punkt wyjścia byś mógł spotkać się z tym co trudne bądź wyparte do podświadomości.

Zapisz się

Gotowe sesje video i audio

Dożywotni dostęp. Sesje video lub audio pozwolą Ci w dogodnym dla Ciebie pracować ze swoim wnętrzem.

Zobacz sesje

WŁAŚCIWA TERAPIA NIE TRWA LATAMI

Zaburzenia emocjonalne

Ukryte i jawne traumy

Traumy rodowe

Trudne dzieciństwo

Ataki paniki i nerwice

Zaburzenia lękowe

Fobie

Objawy depresyjne

Przewlekły stres

Bezsenność

Zaburzenia psychosomatyczne

Kryzysy w związku

Destrukcyjne wzorce i programy podświadomości

Wypalenia zawodowe

Prokrastynacja

Czytaj więcej

Jak wygląda indywidualna sesja terapeutyczna?

Na skuteczność terapii składa się intensywna praca z ciałem, emocjami i umysłem. W głębokim stanie odprężenia klient doświadcza kontaktu z trudnymi doświadczeniami, które pozostawiły piętno emocjonalnej krzywdy. Dzięki temu jest w stanie dotknąć i uwolnić zamrożone emocje i destrukcyjne przekonania o sobie i świecie z podświadomości.

Narzędziami wspomagającymi proces uwalniania emocji, traum, blokad i napięć mięśniowych jest wibracja dźwięku/ekspresja werbalna, ruchy/wytrząsania ciała, jak i akupresura. W każdym procesie włączone są elementy pracy z podświadomością, wizualizacje i afirmacje. Kończącym elementem procesu jest relaksacyjna medytacja.

Główne rejony mojej pracy: ukryte i jawne traumy, stres, ataki paniki i nerwice, objawy depresyjne, wypalenia zawodowe, prokrastynacja, zaburzenia emocjonalne, trudne dzieciństwo, brak wytrwałości i konsekwencji, zaburzenia lękowe, bezsenność.

Czytaj więcej

Zalety technik pracy z ciałem i oddechem

Redukcja hormonów stresu, zmniejszone poczucie strachu, lęku

Uwolnienie depresyjnych i obciążających emocji i traum

Korekta oddechu i wydajności płuc

Wzmożony proces oczyszczania organizmu z toksyn

Pomoc w chorobie refluksowej i zespole jelita drażliwego

Warsztaty grupowe

Sesje indywidualne

Sesje do ściągnięcia

Jest wiele dróg pracy nad sobą. Ja oferuję intensywną pracę z ciałem, emocjami i podświadomością drogą techniki Transformacyjnego Oddechu, narzędzi NLP neurolingwistycznego programowania, jak i szerokich kompetencji z zakresu traum i hipnoterapii.

Zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego video, w którym dowiesz się więcej o sile transformacji oddechu oraz o pozytywnym wpływie warsztatów rozwoju, sesji indywidualnych na Twoje ciało oraz umysł.

Zastanawiasz się nad indywidualną sesją? Spróbuj bezpłatnie

30 minutowa konsultacja wstępna. Bez ryzyka, bez kosztów.

Zapisz się na konsultację

Co o nas mówią?

Dziękuję Justynko za kolejną porcję emocji która wyszła i gdzie czuję się lżej. Ta praca którą robisz, jest po prostu mega wspaniała i owocna. Życzę Tobie i sobie samych wspaniałych chwil w życiu, jesteś naszą nadzieją na lepsze jutro bo to Ty pokazujesz co powinniśmy zrobić sami dla siebie. Nie ktoś tylko my sami, Ty jesteś naszą prowadzącą do odkrywania cudów w sobie, a ja też uważam że Ty jesteś naszym CUDEM WDZIĘCZNA

Ula K

Bardzo polecam warsztaty grupowe, jak i indywidualne z Justyną Kubach w których uczestniczę. Czuję się wspaniale po oczyszczaniu się z traum które każdy z nas nosi w sobie. Wspaniałe przeżycie gdy wchodzimy do swojego wnętrza, aby uzdrowić swoje ciało. Czuję się uwolniona z traum życiowych. Czuję się radosna. Czuję wdzięczność. CHCĘ TAŃCZYĆ, CHCĘ SIĘ UŚMIECHAĆ, CHCĘ BYĆ SOBĄ!

Angela

Warsztaty z Justyna i jej metoda pracy pozwoliła mi na dotarcie i przeżycia jeszcze raz doświadczenia z dzieciństwa, które bardzo ciążyło na moim życiu. Doświadczenie, które mogłem przeżyć jeszcze raz, ale zobaczyć je w innym świetle, z innej perspektywy. Zmienić swój punkt widzenia siebie i swiata! Doświadczenie, które pozwoliło na rozluźnienie, przebaczenie, pojednanie i wiarę w życie.

Dawid J

Dzięki pracy z Justyna podczas grupowych warsztatów, jak i indywidualnych sesji, udaje mi się dokonywać zdecydowanych, konkretnych i namacalnych zmian w moim życiu. Dzięki tej współpracy buduję takie życie, jakie chcę. Czuję, że Justyna ma do mnie indywidualne podejście, z wyczuciem i intuicją. Już nie mogę się doczekać i z radością przywitam kolejne zmiany, które pozwolą mi żyć tak jak
chcę.

Diana P

Dla mnie niesamowite doświadczenie transformacyjne, które działa cuda!!! Odblokowuje to co głęboko zamknięte i otwiera na prawdziwa obecność tu i teraz. Sposób w jaki Justyna przeprowadza przez proces uzdrawiania jest po prostu piękny, jej obecność, towarzyszenie, oddanie swoich emocji rodzi prawdziwy kontakt terapeuta- pacjent.

Róża

Bardzo intensywne warsztaty i doświadczenie!! Mocne wejście w doświadczenia z przeszłości i emocje zakotwiczone w dzieciństwie. Armagedon emocjonalny, który na końcu przynosi ukojenie wewnętrzne i uśmiech w sercu. . Dziękuję, że jesteś Justyna. To ogromny dar, jaki wnosisz do życia każdego z Nas.

Agnieszka

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że to akceptujesz.