user

Technika oddechowa i techniki neurolingwistycznego programowania

Kompleksowe techniki pracy z ciałem, oddechem, emocjami i podświadomością.

Skutecznośc poparta nauka.

Technika oddechu Transformational Breath®

Jest to kompleksowa i wieloaspektowa technika połączonego oddechu, która jednocześnie adresuje i wpływa na poziom fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy.

Fenomenem w uwalnianiu emocji, traum i autodestruktywnych wzorców okazał się połączony oddech, jeden z głównych elementów techniki. W trakcie kontynuowania połączonego oddechu dochodzi do wytworzenia wysoko wibrującego pola elektromagnetycznego wewnątrz ciała. Doświadczamy wówczas zjawiska synchroznizacji nisko wibrujących emocji do wysokich wibracji pola. Moment kiedy większośc uczestników czuje się emocjonalnie, pojawiają się łzy i inne zblokowane reakcje emocjonalne.

Praca z oddechem przyciąga nie tylko osoby zmagające się z fizycznymi, psychologicznymi i emocjonalnymi trudnościami. Ale również te szukające głębszego zrozumienia otaczającego świata, własnych doświadczeń, poszerzenia świadomości i percepcji.

Techniki neurolingwistycznego programowania

Dynamika rodzinnego domu, obciążające współzależności, jak i traumy rodowe mogą blokować potencjał Twojego umysłu, a więc dostęp do spełnionego życia na poziomie zawodowym i prywatnym.

Jeśli Twój umysł obciążony jest przez destrukcyjne programy i wzorce myślenia, nie będziesz w stanie uwierzyć, tak na głębokim poziomie, że możesz stworzyć życie, o którym marzysz.

Technika oddechu w połączeniu z narzędziami neurolingwistycznego programowania podswiadomosci jest doskonałym duo w uwalnianiu i zakorzenianiu korzystnych programów, wzorców, przekonań o sobie i świecie zewnętrznym.

Nasza podświadomośc najskuteczniej transformuje w obrazach, gdyz kora wzrokowa traktuje wszystkie wizualizacje jako rzeczywiste. Dlatego po uwolnieniu destrukcyjnych wzorców jesteśmy w stanie zaszczepic w podświadomości to, co korzystne, zasilające i rozwijające. Jest to głęboki, wewnętrzny proces, który skutecznie i trwale transformuje Naszą podświadomośc.

Korzyści

Korekta oddechu- pełne dotlenienie;

Lepszy sen i więcej energii;

Oczyszczanie organizmu z toksyn;

Redukcja stresu/ zmniejszone poczucie strachu, lęku;

Regeneracja, relaksacja mięśniowa i powrót organizmu do homeostazy;

Regulacja układu nerwowego i hormonalnego;

Wzmocnienie układu odpornościowego i wydzielanie hormonu szczęścia – oksytocyny;

Lepsza pamięć, zdolności kognitywne, koncentracja;

Uwolnienie depresyjnych i obciążających emocji;

Zmiana destrukcyjnych wzorców i mechanizmów;

Uzdrowienie przeszłych traum i ciężkich doświadczeń;

Pozytywne nastawienie do życia i tego, co niesie przyszłość;

Silniejsze ugruntowanie we własnej intuicji i zaufanie do siebie;

Doznania mistyczne i uczucie połączenia ze wszystkimi istotami.

Jak przebiega sesja terapeutyczna?

Dokładny przebieg sesji będzie zależał od Ciebie, Twojej gotowości na zmiany oraz intencji. Ze swojej strony chcę Ci zapewnić jak największy komfort i dyskrecję, tak byś mógł doświadczyć wartościowej podróży w głąb siebie. Na początku poproszę Cię, byś położył się wygodnie i oddychał normalnie. Punktem wyjściowym jest obserwacja Twojego wzorca oddechowego, który reprezentuje Ciebie, Twoje doświadczenia i nieprzeżyte emocje.

Następnie zaproszę Cię do przejścia w oddech techniką Transformational Breath. Oznacza to przeponowy oddech przez usta w stanie pełnej relaksacji. Ważne jest, by nie robić przerw między wdechem, a wydechem i pozwolić oddechowi po prostu płynąć.

Uwalnianie emocji ma swoje źródło w pracy z ciałem, dlatego też w miarę trwania sesji zaproszę Cię do użycia kolejnych narzędzi techniki; ekspresji werbalnej czyli WIBRACJA DŹWIĘKU i ruch ciała czyli WYTRZĄSANIE. Jest to doskonały moment, abyś pozwolił sobie na pełną ekspresję i autentyczny kontakt z tym wewnętrznym światem bez obawy bycia ocenianym.

Ważnym elementem sesji jest też AKUPRESURA – uciskanie wybranych obszarów na ciele, by pomóc ciału uwolnić blokady, zastoje i napięcia mięśniowe, które powstały na skutek tłumienia emocji.
Podczas sesji wprowadzam narzędzia NLP neurolingwistycznego programowania PODŚWIADOMOŚCI, jak i proces uwalnianiania TRAUM , które mają swoje źródło nie tylko w okresie dzieciństwa.

Zanim zdecydujesz się na pracę ze mną, zapraszam Cię na darmową konsultację.

Darmowe konsultacje

Najczęściej zadawane pytania

1

– Bezpłatne mini warsztaty ok 25 min
– Online grupowe warsztaty 1.5-2 godzin
– Sesje indywidualne 1-2 godzin

2

Oczywiście! Już po jednym spotkaniu odczujesz różnicę na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym.
Niemniej jednak praca nad sobą to indywidualny proces, a jego długość zależy od wielu czynników głównie środowiska, w którym dojrzewałeś, jakości Twego dzieciństwa, relacji z rodzicami bądź opiekunami.

Jak pokazują badania okres prenatalny (dziecko przejmuje emocje matki), Twój poród, jak i dziedziczenie od przodków wpływa również na wiele mechanizmów Twojego funkcjonowania.

3

Technika oddechowa Transformational Breath nie ma żadnych przeciwskazań medycznych.
Jednakże przed wzięciem udziału w sesji oddechowej skonsultuj się z lekarzem jeśli masz stwierdzone problemy z sercem, chorobę dwubiegunową bądź schizofrenię.

4

Nie, jednak zdecydowanie warto!

Obserwując pracę oddechu na Twoim ciele, jak i zastosowanie techniki oddechowej mogę zapewnić Ci optymalne korzyści zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym.

5

Wszystkie sesje Online odbywają się na darmowej platformie Zoom, sesje indywidualne stacjonarne odbywają się w Londynie.

6

Technika oddechowa Transformational Breath jest absolutnie bezpieczna zarówno dla mamy, jak i jej dziecka. Coraz częściej włącza się pracę z oddechem w plan porodu. Niemniej jednak zawsze poinformuj mnie o byciu w ciąży gdyż ma to wpływ na akupresurę ciała, jak i rodzaj ćwiczeń jakie wykonujemy podczas warsztatu.

Co o nas mówią?

Dziękuję Justynko za kolejną porcję emocji która wyszła i gdzie czuję się lżej. Ta praca którą robisz, jest po prostu mega wspaniała i owocna. Życzę Tobie i sobie samych wspaniałych chwil w życiu, jesteś naszą nadzieją na lepsze jutro bo to Ty pokazujesz co powinniśmy zrobić sami dla siebie. Nie ktoś tylko my sami, Ty jesteś naszą prowadzącą do odkrywania cudów w sobie, a ja też uważam że Ty jesteś naszym CUDEM WDZIĘCZNA

Ula K

Bardzo polecam warsztaty grupowe, jak i indywidualne z Justyną Kubach w których uczestniczę. Czuję się wspaniale po oczyszczaniu się z traum które każdy z nas nosi w sobie. Wspaniałe przeżycie gdy wchodzimy do swojego wnętrza, aby uzdrowić swoje ciało. Czuję się uwolniona z traum życiowych. Czuję się radosna. Czuję wdzięczność. CHCĘ TAŃCZYĆ, CHCĘ SIĘ UŚMIECHAĆ, CHCĘ BYĆ SOBĄ!

Angela

Warsztaty oddechowe. Justyna i jej metoda pracy pozwoliła mi na dotarcie i przeżycia jeszcze raz doświadczenia z dzieciństwa które bardzo ciążyło na moim życiu. Doświadczenie, które mogłem przeżycia jeszcze raz, ale zobaczyć je w innym świetle z innej perspektywy. Doświadczenie, które pozwoliło na rozluźnienie, przebaczenie, pojednanie i wiarę w życie.

Dawid J

Dzięki pracy z Justyna udaje mi się dokonywać zdecydowanych, konkretnych i namacalnych zmian w moim życiu. Dzięki tej współpracy buduję takie życie jakie chcę. Czuję, że Justyna ma do mnie indywidualne podejście, z wyczuciem i intuicją. Już nie mogę się doczekać i z radością przywitam kolejne zmiany, które pozwolą mi żyć tak jak
chcę.

Diana P

Dla mnie niesamowite doświadczenie transformacyjnego oddechu, który działa cuda. Odblokowuje to co głęboko zamknięte i otwiera na prawdziwa obecność tu i teraz. Sposób w jaki Justyna przeprowadza przez proces uzdrawiania jest po prostu piękny, jej obecność, towarzyszenie, oddanie swoich emocji rodzi prawdziwy kontakt terapeuta- pacjent.

Róża

Bardzo intensywne warsztaty oddechowe. Mocne wejście w doświadczenia i emocje zakotwiczone w dzieciństwie. Armagedon emocjonalny, który na końcu przynosi ukojenie wewnętrzne i uśmiech w sercu. Prawidłowy oddech to życie. Dziękuję że jesteś Justyna

Agnieszka

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że to akceptujesz.