user

Kompleksowe techniki pracy z ciałem, oddechem i podświadomością.

Technika pracy z ciałem i oddechem, techniki neurolingwistycznego programowania podświadomości, praca z wewnętrznym dzieckiem.

Skuteczność poparta nauka.

Wewnętrzne dziecko

Praca z “wewnętrznym dzieckiem” ma na celu uznanie i zaakceptowanie tych części siebie, zrozumienie ich wpływu na nasze obecne życie oraz uzdrowienie wszelkich ran emocjonalnych. Techniki takie jak głębokie oddychanie, medytacja czy prowadzone sesje terapeutyczne mogą pomóc nawiązać kontakt z “wewnętrznym dzieckiem”, zaoferować mu pocieszenie, zrozumienie i miłość, które być może były mu odmówione w przeszłości.

Dzięki temu możliwe jest przepracowanie dawnych traum, uwolnienie się od negatywnych wzorców zachowań i emocji oraz budowanie bardziej zdrowych relacji z samym sobą i innymi. Praca ta może prowadzić do większej całościowości, harmonii wewnętrznej oraz ogólnego dobrostanu psychicznego.

Technika pracy z ciałem i oddechem- Transformational Breath®

Jest to kompleksowa i wieloaspektowa technika, za ktorą stoi szereg badań naukowych. Jest to technika, która włącza pracę oddechu i narzędzia pracy z ciałem, tj wytrząsanie, ekspresja werbalna, akupresura, dzięki czemu wpływamy na odblokowywanie emocji, traum z poziomu układu nerwowego, mięsni i powięzi.

Fenomenem w uwalnianiu emocji, traum i autodestruktywnych wzorców okazał się połączony oddech, jeden z głównych elementów techniki. W trakcie kontynuowania połączonego oddechu dochodzi do wytworzenia wysoko wibrującego pola elektromagnetycznego wewnątrz ciała. Doświadczamy wówczas zjawiska synchronizacji nisko wibrujących, zablokowanych reakcji emocjonalnych do wysokich wibracji pola. Emocje są “wyciągane” na powierznię, poprzez to dochodzi do pełnego odczucia tych stanów, pojawia się całe spektrum zablokowanych emocji.

Techniki neurolingwistycznego programowania podświadomości

Dynamika rodzinnego domu, obciążające współzależności, jak i traumy rodowe mogą blokować potencjał Twojego umysłu, a więc dostęp do spełnionego życia na poziomie zawodowym i prywatnym.

Jeśli Twój umysł obciążony jest przez destrukcyjne programy i wzorce myślenia, nie będziesz w stanie uwierzyć, tak na głębokim poziomie, że możesz stworzyć życie, o którym marzysz.

Technika oddechu w połączeniu z narzędziami neurolingwistycznego programowania podswiadomosci jest doskonałym duo w uwalnianiu i zakorzenianiu korzystnych programów, wzorców, przekonań o sobie i świecie zewnętrznym.

Nasza podświadomośc najskuteczniej transformuje w obrazach, gdyz kora wzrokowa traktuje wszystkie wizualizacje jako rzeczywiste. Dlatego po uwolnieniu destrukcyjnych wzorców jesteśmy w stanie zaszczepic w podświadomości to, co korzystne, zasilające i rozwijające. Jest to głęboki, wewnętrzny proces, który skutecznie i trwale transformuje Naszą podświadomośc.

Korzyści z sesji

Uwolnienie depresyjnych i obciążających emocji;

Zmiana destrukcyjnych wzorców i mechanizmów;

Uzdrowienie świadomych i nieświadomych traum i ciężkich doświadczeń;

Redukcja stresu/ zmniejszone poczucie strachu, lęku;

Regeneracja, relaksacja mięśniowa i powrót organizmu do homeostazy;

Regulacja układu nerwowego i hormonalnego;

Wzmocnienie układu odpornościowego i wydzielanie hormonu szczęścia – oksytocyny;

Lepsza pamięć, zdolności kognitywne, koncentracja;

Korekta oddechu- pełne dotlenienie;

Lepszy sen i więcej energii;

Oczyszczanie organizmu z toksyn;

Pozytywne nastawienie do życia i tego, co niesie przyszłość;

Silniejsze ugruntowanie we własnej intuicji i zaufanie do siebie;

Doznania mistyczne i uczucie połączenia ze wszystkimi istotami.

Jak przebiega sesja terapeutyczna?

Dokładny przebieg sesji będzie zależał w dużej mierze od Twojej gotowości na zmiany i współpracy w procesie terapii. Ze swojej strony zapewnię Ci jak największy komfort i dyskrecję, tak byś mógł doświadczyć bezpiecznej podróży w głąb siebie, do okresu, w którym wydarzyło się coś trudnego.
Niedomknięte traumy z przeszłości generują silne emocje, głównie lęku i strachu, na podstawie których tworzą się destrukcyjne wzorce i przekonania o sobie i świecie, zapisywane w podświadomości.
Dlatego głównym moim celem pracy, jest dotarcie do źródła problemu, do traum świadomych i nieświadomych, by uwolnić zablokowane emocje i wyciągnąć destrukcyjne wzorce. Wiele osób nie jest świadomych, iż narodziny, moment Twojego porodu, jest silnym traumatycznym przeżyciem, które mogło zakotwiczyć w Twojej podświadomości destrukcyjne wzorce emocjonalne odtwarzane w dorosłości.

Poczucie odrzucenia (jeśli tuż po porodzie nie wylądowałeś w ramionach matki), poczucie ciągłego wsparcia (jeśli poród był wspomagany), poczucie braku zaufania i lęku (jeśli byłeś wcześniakiem)..przykładów jest wiele.

Już Twoje poczęcie może generować zapis „jestem niechciany”, głęboka rana odrzucenia już na tym poziomie.
Bardzo ważne jest to, abyś był również świadomy obciążeń rodowych, odziedziczonych traum, które mogą mieć destrukcyjny wpływ na twoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Dlatego, w zależności, z czym będziemy pracować, taką metodę pracy i narzędzia wybieram.
Zanim zdecydujesz się na pracę ze mną, zapraszam Cię na prywatną konsultację

Prywatne konsultacje

Instrukcja techniki pracy z ciałem i oddechem

Przed dołączeniem na pełne warsztaty badz sesje zapoznaj się z krótkim nagraniem dotyczącym techniki Transformacyjnego Oddechu z wytłumaczeniem głównych elementów i uzupełniających narzędzi, jakie stosujemy podczas spotkania. Zobacz również demonstrację z zastosowaniem dźwięku i ruchów ciała.

PODSTAWOWE ELEMENTY: wdech idący do brzucha; pasywny wydech; połączony oddech. UZUPEŁNIAJĄCE NARZĘDZIA; akupresura, wibracja dźwięku (ekspresja werbalna) i wytrząsanie ciała. Dowiedz się również o procesie uwalniania emocji z ciała; zjawisko synchronizacji potwierdzone badaniami naukowymi.

Jak się przygotować do sesji?

Zobacz jak najefektywniej przygotować się do sesji indywidualnej, jak i warsztatów grupowych. Jeśli chodzi o względy praktyczne, zadbaj o wygodne ubranie i zapewnij sobie maksymalny komfort wśród domowników.

Najważniejszym elementem przygotowania do sesji jest jednak Twoje nastawienie, jak i gotowość by rozpocząć pracę nad sobą. Odnajdź w sobie zaufanie – do siebie i do procesu.

Doznania fizyczne podczas sesji

W swojej pracy łączę techniki pracy z ciałem, oddechem i podświadomoscią. Jest to praca na glębokim pozimie, gdzie podświadomośc przejmuje kontrolę, ciało wchodzi w rezonans i dochodzi do uwolnień reakcji emocjonalnych i traum.

Posłuchaj czego możesz się spodziewać z doznań fizycznych, jak i emocjonalnych w trakcie warsztatów, jak i sesji indywidualnych. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu drogą mailową.

Najczęściej zadawane pytania

1

– Online grupowe warsztaty 1 godzina
– Sesje indywidualne do 1.5 godziny
-Konsultacja prywatna 1 godzina

2

Oczywiście! Już po jednym spotkaniu odczujesz różnicę na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym.
Niemniej jednak praca nad sobą to indywidualny proces, a jego długość zależy od wielu czynników głównie środowiska, w którym dojrzewałeś, jakości Twego dzieciństwa, relacji z rodzicami bądź opiekunami.

Jak pokazują badania okres prenatalny (dziecko przejmuje emocje matki), Twój poród, jak i dziedziczenie od przodków wpływa również na wiele mechanizmów Twojego funkcjonowania.

3

Przed wzięciem udziału w sesjach skonsultuj się z lekarzem jeśli masz stwierdzoną schizofrenię.

4

Nie, jednak zdecydowanie warto!

Obserwując pracę oddechu na Twoim ciele, jak i zastosowanie techniki oddechowej mogę zapewnić Ci optymalne korzyści zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym.

5

Wszystkie sesje Online odbywają się na darmowej platformie Zoom, sesje indywidualne stacjonarne odbywają się w Londynie.

6

Technika oddechowa Transformational Breath jest absolutnie bezpieczna zarówno dla mamy, jak i jej dziecka. Coraz częściej włącza się pracę z oddechem w plan porodu. Niemniej jednak zawsze poinformuj mnie o byciu w ciąży gdyż ma to wpływ na akupresurę ciała, jak i rodzaj ćwiczeń jakie wykonujemy podczas warsztatu.

Co o nas mówią?

Dziękuję Justynko za kolejną porcję emocji która wyszła i gdzie czuję się lżej. Ta praca którą robisz, jest po prostu mega wspaniała i owocna. Życzę Tobie i sobie samych wspaniałych chwil w życiu, jesteś naszą nadzieją na lepsze jutro bo to Ty pokazujesz co powinniśmy zrobić sami dla siebie. Nie ktoś tylko my sami, Ty jesteś naszą prowadzącą do odkrywania cudów w sobie, a ja też uważam że Ty jesteś naszym CUDEM WDZIĘCZNA

Ula K

Bardzo polecam warsztaty grupowe, jak i indywidualne z Justyną Kubach w których uczestniczę. Czuję się wspaniale po oczyszczaniu się z traum które każdy z nas nosi w sobie. Wspaniałe przeżycie gdy wchodzimy do swojego wnętrza, aby uzdrowić swoje ciało. Czuję się uwolniona z traum życiowych. Czuję się radosna. Czuję wdzięczność. CHCĘ TAŃCZYĆ, CHCĘ SIĘ UŚMIECHAĆ, CHCĘ BYĆ SOBĄ!

Angela

Warsztaty z Justyna i jej metoda pracy pozwoliła mi na dotarcie i przeżycia jeszcze raz doświadczenia z dzieciństwa, które bardzo ciążyło na moim życiu. Doświadczenie, które mogłem przeżyć jeszcze raz, ale zobaczyć je w innym świetle, z innej perspektywy. Zmienić swój punkt widzenia siebie i swiata! Doświadczenie, które pozwoliło na rozluźnienie, przebaczenie, pojednanie i wiarę w życie.

Dawid J

Dzięki pracy z Justyna podczas grupowych warsztatów, jak i indywidualnych sesji, udaje mi się dokonywać zdecydowanych, konkretnych i namacalnych zmian w moim życiu. Dzięki tej współpracy buduję takie życie, jakie chcę. Czuję, że Justyna ma do mnie indywidualne podejście, z wyczuciem i intuicją. Już nie mogę się doczekać i z radością przywitam kolejne zmiany, które pozwolą mi żyć tak jak
chcę.

Diana P

Dla mnie niesamowite doświadczenie transformacyjne, które działa cuda!!! Odblokowuje to co głęboko zamknięte i otwiera na prawdziwa obecność tu i teraz. Sposób w jaki Justyna przeprowadza przez proces uzdrawiania jest po prostu piękny, jej obecność, towarzyszenie, oddanie swoich emocji rodzi prawdziwy kontakt terapeuta- pacjent.

Róża

Bardzo intensywne warsztaty i doświadczenie!! Mocne wejście w doświadczenia z przeszłości i emocje zakotwiczone w dzieciństwie. Armagedon emocjonalny, który na końcu przynosi ukojenie wewnętrzne i uśmiech w sercu. . Dziękuję, że jesteś Justyna. To ogromny dar, jaki wnosisz do życia każdego z Nas.

Agnieszka

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że to akceptujesz.