user

O mnie

Dowiedz się więcej odnośnie moich kwalifikacji zawodowych oraz narzędzi i obszarów, w których pracuję.

Kim jestem?

Justyna Kubach

Specjalista mentalno-oddechowy

Zawodowo właścicielka dwoch firm i założyciel Akademii Rozwoju Świadomości i Transformacji. Laureat nagrody Sukces w Szpilkach, 2013 Rada Kongresowa Krakow.

Jestem przede wszystkim spełnioną kobietą, matką i partnerką wciąż rozwijającą i odkrywającą wciąż siebie. Na drodze zdobytej wiedzy i osobistej transformacji, stworzyłam autorską metodę, która opiera się na połączeniu narzędzi pracy z ciałem, oddechem i podświadomym umysłem.

W mojej pracy skupiam się na źródle zaburzeń emocjonalnych, chorób oraz destrukcyjnych przekonaniach, które uniemożliwiają życie w poczuciu spokoju i spełnienia.

Międzynarodowy specjalista programowania neurolingwistycznego i techniki oddechowej Transformational Breath®. Szkolenia w kierunku Traum pod kierunkiem Dr P. Levin zakończone certyfikatem CTP Trauma Professional. Certyfikowany praktyk języka Hipnoterapii Eriksona. Certyfikat ukończenia ustawień systemowych B. Hellinger kurs podstawowy. Certyfikowany praktyk rehabilitacji wewnętrznego dziecka. Certyfikowany praktyk metody Soul Body Fusion.

Prowadzę online warsztaty grupowe, jak i indywidualne sesje. Narzędzia i obszary, w których pracuję:

jawne i ukryte traumy, które generują emocje lęku, strachu, niepokoju, poczucia zagrożenia

praca z podświadomością- destrukcyjne przekonania, wzorce i programy, w które uwierzyliśmy, na którymś etapie naszego rozwoju

pełna rehabilitacja dzieciństwa- praca z wewnętrznym dzieckiem na każdym etapie rozwoju

traumy okresu poczęcia, okresu płodowego i Twojego porodu

dziedziczone traumy rodowe, które mogą mieć destrukcyjny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne

techniki regresyjne, w tym poprzednie wcielenia, medytacje relaksacyjne

uzdrowienie relacji z matka. Rehabilitujemy tę więź, by uzyskać dostęp do siły napędowej życia, a tym samym do żeńskich zasobów, tj. kreatywność, stabilność emocjonalna, właściwy stosunek do swojego ciała, bliskości, wrażliwości. Odbudowana więź z matką zapewnia fundament zbudowania zdrowych i silnych relacji w dorosłości.

uzdrowienie relacji z ojcem. Rehabilitacja tej więzi otwiera w nas przestrzeń na przepływ zasobów męskich tj. wewnętrzna siła, odwaga, porządek, zintegrowana agresja, by wyznaczać swoje granice i potrzeby. Ojciec uznany w naszym sercu, otwiera drogę do sukcesu, obfitości finansowej, zdrowych relacji zawodowych i partnerskich.

Co o nas mówią?

Polecam Justynę Kubach z całego serca, ciepła, empatyczna osoba z duszą miłości… Prowadząc warsztaty jest bardzo dobrze przygotowana, ma ogromną wiedzę, podkład muzyczny, który koi, uspakaja i daje uczucie otulenia. Chorowałam bardzo ciężko przez 5 lat na kilka chorób autoimmunologicznych, nero-psychosomatycznych. Nikt z lekarzy nie potrafił mi pomóc.. Justyna dała mi nadzieję.. I dziś już wiem ze nigdy się nie wyleczysz z auto immunologii, psychosomatyki i wielu ciężkich chorób jak nie będziesz umieć uwalniać emocji i traum poprzez prace z ciałem i umysłem. Polecam jeszcze raz cykl sesji indywidualnych i warsztatów u Justyny. Nie czekaj aż sięgniesz dna !

Edyta K

Justynę poznałam online i zaciekawiona skorzystałam początkowo z bezpłatnych warsztatów transformacji. Pracując wcześnie z somato terapeutą wiedziałam, że ciało zapisuje w sobie wiele emocji, ale do tej pory nie potrafiłam odkryć co jest zapisane w niektórych miejscach w moim ciele. Praca na warsztatach, a następnie indywidualnie z Justyną pozwoliła mi powoli odkryć te emocje i przyczyny niektórych wzorów destrukcyjnych zachowań, które istniały we mnie, a na które nie potrafiłam odnaleźć odpowiedzi. Gorąco polecam tą drogę odnalezienia siebie. Ze względu na swoją własną pracę jestem zwolennikiem holistycznego podejścia do zdrowia i oprócz odpowiedniego odżywiania, kontaktu z naturą, oddech jest kolejnym bardzo istotnym elementem zdrowego i pełnego życia. Dziękuję Justyno za pomoc w jego odkryciu.

Gosia S

Dziękuję za warsztaty Justyna!. Piękna energia uwalniania przejawiana w mrowieniu całego ciała. Czuję również uzdrowienie fizyczne, a na pewno ulga w obszarze ciała, który dyskomfortem upominał się o uwagę.
Spokój i wdzięczność w sercu, czyli naturalny stan, do którego każdy z nas zapewne pragnie dojść.
Dziś w czasie sesji przyszło „kocham Cię” i to takie do mnie i ode mnie, jakby różnica czy to ja sobie mówię, czy innym, nie ma znaczenia, wszyscy i wszystko to jedno. I już skończyła się pogoń umysłu za byciem w miłości, byciem miłością, bo ona jest, tak jak ja jestem. Negatywne emocje jakoś dziś totalnie cicho. Jedyne co, to ręce same poszły do twarzy, zanim jeszcze Justynko powiedziałaś o tym. Jakaś kolejna warstwa odpadła, tak delikatnie i lekko. Nadal jestem w takim spokoju, wyciszeniu i jest mi b dobrze. Dziękuję

Bożena K

Warsztaty z Justyną, dały mi więcej niż się spodziewałam. Było mocno, momentami trudno, ale efekt bardzo pozytywny. Do sesji przystąpiłam, pełna trudnych emocji, złości i strachu i to właśnie ten strach głównie ze mnie wychodził, było mi gorąco, spociłam się niesamowicie, praca z ciałem, wytrząsanie tych emocji, momentami wykrzyczenie, wyrzucenie z siebie tego wszystkiego, dało mi ogromne oczyszczenie. To, co wydawało mi się niemożliwe przed, czyli wybaczenie, a nawet wdzięczność, po sesji przyszło w sposób naturalny. Na koniec mimo zmęczenia, czułam się lekko, znalazłam swoje bezpieczne miejsce, w którym mogłam odetchnąć i odpuścić to co mi nie służyło. Dziękuję Justynko, za cudowne prowadzenie nas, za energię, czas, doświadczenie i niesamowitą wiedzę, która uzdrawia.

Kinga M

Sesje z Justyną, to podróż przez własne wnętrze, gdzie jest się prowadzony z uważnością, łagodnością, zrozumieniem, pełną akceptacją dla swojej osoby. Gdy w czasie sesji spotykasz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, jesteś przeprowadzony przez wiele trudnych momentów z przeszłości, które transformują w piękne budujące obrazy dające ci siłę do spojrzenia na siebie w nowy, umacniający sposób. Zrozumienie dla siebie, swoich reakcji, odwaga, żeby stanąć za sobą – to zyskałam od czasu, gdy spotykamy się z Justyna na sesjach i przy pracy nad wewnętrznym dzieckiem. A sam oddech – przeponowy, prawidłowy – ma kluczowy wpływ nie tylko na rozluźnienie, ale na wiele innych funkcji ciała pozornie z oddechem niezwiązanych.

Dorota J

Wow, jestem pod wrażeniem tego, jak moje ciało zareagowało! Wibracje były niesamowite, dziękuję! Niesamowite doświadczenie! Polecam z serca pracę Justyny i jej metody uwalniania trum i emocji.

Kasia

Justyna to cudowna osoba obdarzająca każdego uczestnika warsztatów ciepłem, serdecznością i wyrozumiałością. Warsztaty prowadzi w taki sposób, że nawet początkujące osoby wiedzą, o co chodzi. Na darmowych skróconych sesjach działy się cudowne rzeczy, a na warsztatach z uzdrawiania ran z dzieciństwa była prawdziwa magia. Bardzo serdecznie polecam współpracę z Justyną Kubach!

Justyna W

Świetne zajęcia. Można i się solidnie odstresować oraz naładować energią, a może i uleczyć 🙂 Od pani prowadzącej bije spokój ale i energia. Bez zastanowienia polecam‼

Daniel

Dane kontaktowe:
Tel: 0044 77 2597 5952
Email: info@justynakubach.pl
Firma Empowered U Ltd zarejestrowana w Anglii pod numerem: 15714318
Adres: 2 Livesey Close, SE28 0GR,
Londyn, Wielka Brytania

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że to akceptujesz.