user

O mnie

Dowiedz się więcej odnośnie moich kwalifikacji zawodowych oraz narzędzi i obszarów, w których pracuję.

Kim jestem?

Justyna Kubach

Specjalista mentalno-oddechowy

Jestem przede wszystkim spełnioną kobietą, matką i partnerką wciąż rozwijającą i odkrywająca Siebie. Zawodowo właścicielką firmy, pasjonatką oddechu i potencjału ludzkiego umysłu.
Na drodze zdobytej wiedzy, osobistej transformacji i pracy z drugim człowiekiem, stworzyłam autorską metodę warsztatową, która opiera się na technikach pracy z ciałem, oddechem i umysłem.

Międzynarodowy specjalista programowania nurolingwistycznego. Certyfikowany praktyk techniki oddechowej Transformational Breath®. Szkolenia w kierunku Traum pod kierunkiem Dr P. Levin zakończone certyfikatem CTP Trauma Professional. Certyfikowany praktyk języka Hipnoterapii Eriksona. Certyfikowany praktyk Pracy Wewnętrznego Dziecka i metody SBF.

Moim najcenniejszym źródłem wiedzy w pracy z drugim człowiekiem są nie tylko lata szkoleń i treningów, ale przede wszystkim osobista droga rozwoju, transformacji i wyjście z autoimmunologicznej choroby.

Prowadzę regularne warsztaty grupowe (również korporacyjne), jak i indywidualne sesje. Narzędzia i obszary, w których pracuję:

narzędzia kompleksowej techniki oddechowej Transformational Breath. To głęboka praca z ciałem i emocjami; elementy akupresury, wibracji dźwięku, wytrząsania ciała by wpłynąc na korektę dysfunkcyjnego wzorca oddechowego i odblokować zamknięte emocje i traumy z poziomu komórkowego, nerwowego i hormonalnego;

NLP programowanie neurolingwistyczne, praca z podświadomością, stosuję również elementy i narzędzia coachingowe w zależności od potrzeb klienta;

traumy i trudne emocje z okresu prenatalnego, okołoporodowego i sam Twój poród. Nienarodzone dziecko, jak i niemowlę przejmuje silne emocje od matki już od momentu poczęcia.

relacja z mamą, by uznać ją w sobie, uwolnić się od programów i ciężarów, które nieświadomie przejmujemy „za mamę”, bo w większości dziecko ma taki ruch by odciążyć mamę od jej trudów i problemów. Przepracowujemy tą relacje by uzyskać również dostęp do jakości i zasobów płynących z linii żeńskiej, stabilnośc emocjonalna, umiejętnośc wystania w emocjach w budowaniu zdrowej relacji ze sobą i światem, w drodze po sukces, po pieniądze;

relacja z tatą (jeśli nawet go nie ma) by uznać go w sobie, by mieć dostęp do jakości i zasobów płynących od linii męskiej; siła i pewność siebie by wyjść w pełni do świata zewnętrznego, po sukces, po pieniądze, po marzenia, po otwartość serca w relacji. To umiejętność dokańczania projektow i planów, to organizacja i strukturyzacja swoich działań.

programy i traumy rodowe, które możemy dziedziczyć po naszych przodkach

praca z wewnętrznym dzieckiem – ukierunkowanie na uzdrowienie ran z dzieciństwa by wyzwolić reakcje emocjonalną dziecka, które w przeszłości nie potrafiło udźwignąć ciężaru sytuacji i zamroziło emocje w ciele;

hipnoterapia, techniki regresyjne, medytacje relaksacyjne.

Co o nas mówią?

Polecam Justynę Kubach z całego serca, ciepła, miła, empatyczna osoba z duszą miłości… Prowadząc warsztaty jest bardzo dobrze przygotowana, ma ogromną wiedzę, podkład muzyczny, który koi, uspakaja i daje uczucie otulenia. Chorowałam bardzo ciężko przez 5 lat na kilka chorób autoimmunologicznych, nero-psychosomatycznych. Nikt z lekarzy nie potrafił mi pomóc.. Justyna dała mi nadzieję.. I dziś już wiem ze nigdy się nie wyleczysz z auto immunologii, psychosomatyki i wielu ciężkich chorób jak nie będziesz umieć uwalniać emocji i traum poprzez prace z oddechem. Polecam jeszcze raz cykl sesji indywidualnych i warsztatow u Justyny. Nie czekaj aż sięgniesz dna ! Z miłością Edyta

Edyta K

Justynę poznałam online i zaciekawiona skorzystałam z bezpłatnych warsztatów oddechowych organizowanych w niedzielne poranki. Pracując wcześnie z somatoterapeutą wiedziałam, że ciało zapisuje w sobie wiele emocji, ale do tej pory nie potrafiłam odkryć co jest zapisane w niektórych miejscach w moim ciele. Praca na warsztatach a następnie indywidualnie z Justyną pozwoliła mi powoli odkryć te emocje i przyczyny niektórych wzorów zachowań, które istniały we mnie, a na które nie potrafiłam odnaleźć odpowiedzi. Gorąco polecam tą drogę odnalezienia siebie. Ze względu na swoją własną pracę jestem zwolennikiem holistycznego podejścia do zdrowia i oprócz odpowiedniego odżywiania, kontaktu z naturą, oddech jest kolejnym bardzo istotnym elementem zdrowego i pełnego życia. Dziękuję Justyno za pomoc w jego odkryciu.

Gosia S

Dziękuję za dzisiejszy warsztat Tobie Justynko i Wam, którzy braliście w nim udział.. Piękna energia, przejawiana w mrowieniu całego ciała i czuję, że również małe uzdrowienie fizyczne, a na pewno ulga w obszarze ciała, który dyskomfortem upominał się o uwagę od wczoraj.
Spokój i wdzięczność w sercu, czyli naturalny stan.
Dziś w czasie sesji przyszło „kocham Cię” i to takie do mnie i ode mnie, jakby różnica czy to ja sobie mówię, czy innym, nie ma znaczenia, wszyscy i wszystko to jedno. I już skończyła się pogoń umysłu za byciem w miłości, byciem miłością, bo ona jest, tak jak ja jestem. Negatywne emocje jakoś dziś totalnie cicho. Jedyne co, to ręce same poszły do twarzy zanim jeszcze Justynko powiedziałaś o tym. Jakaś kolejna warstwa odpadła, tak delikatnie i lekko. Nadal jestem w takim spokoju, wyciszeniu i jest mi b dobrze. Dziękuję

Bożena K

Niedzielne pełnowymiarowe warsztaty, dały mi więcej niż się spodziewałam. Było mocno, momentami trudno, ale efekt bardzo pozytywny. Do sesji przystąpiłam, pełna trudnych emocji, złości i strachu i to właśnie ten strach głównie ze mnie wychodził, było mi gorąco, spociłam się niesamowicie, praca z ciałem, wytrząsanie tych emocji, momentami wykrzyczenie, wyrzucenie z siebie tego wszystkiego, dało mi ogromne oczyszczenie. To co wydawało mi się niemożliwe przed, czyli wybaczenie, a nawet wdzięczność, po sesji przyszło w sposób naturalny. Na koniec mimo zmęczenia, czułam się lekko, znalazłam swoje bezpieczne miejsce, w którym mogłam odetchnąć i odpuścić to co mi nie służyło. Dziękuję Justynko, za cudowne prowadzenie nas w ten niedzielny poranek za energię i oddech, który leczy.

Kinga M

Sesja oddechowa z Justyną, to podróż przez własne wnętrze, gdzie jest się prowadzonym z uważnoscią, łagodnością, zrozumienieniem, pełną akceptacją dla swojej osoby. Gdy w czasie sesji spotykasz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, jesteś przeprowadzony przez wiele trudnych momentów z przeszłości, które transformują w piękne budujące obrazy dające ci siłę do spojrzenia na siebie w nowy, umacniający sposób. Zrozumienie dla siebie, swoich reakcji, odwaga, żeby stanąć za sobą – to zyskałam od czasu, gdy spotykamy się z Justnką na sesjach oddechowych i przy pracy nad wewnętrznym dzieckiem. A sam oddech – przeponowy, prawidłowy – ma kluczowy wpływ nie tylko na rozluźnienie, ale na wiele innych funkcji ciała pozornie z oddechem nie związanych.

Dorota J

Wow, jestem pod wrażeniem tego, jak moje ciało zareagowało! Wibracje były niesamowite, dziękuję!

Kasia

Justyna to cudowna osoba obdarzająca każdego uczestnika warsztatów ciepłem, serdecznością i wyrozumiałością. Warsztaty prowadzi w taki sposób, że nawet początkujące osoby wiedzą, o co chodzi. Na darmowych skróconych sesjach działy się cudowne rzeczy, a na pełnych warsztatach była prawdziwa magia. Bardzo serdecznie polecam współpracę z Justyną Kubach i proszę się nie zwieść tym, że „to tylko oddech”, bo w oddechu kryje się ogromna moc.

Justyna W

Świetne zajęcia. Można i się solidnie odstresować oraz naładować energią, a może i uleczyć 🙂 Od pani prowadzącej bije spokój ale i energia. Bez zastanowienia polecam‼

Daniel

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że to akceptujesz.