user

Kontakt

Kontakt

Justyna Kubach

Specjalista mentalno-oddechowy

Obserwuj mnie w mediach społecznościowych!

Klikając WYŚLIJ, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Najczęściej zadawane pytania

1

– Bezpłatne warsztaty ok 35 min.
– Online grupowe warsztaty 1.5-2 godzin
– Sesje indywidualne 1.5 godziny

2

Oczywiście!
Już po jednym spotkaniu odczujesz różnicę na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym.
Niemniej jednak praca nad sobą to indywidualny proces, a jego długość zależy od wielu czynników głównie środowiska, w którym dojrzewałeś, jakości Twego dzieciństwa, relacji z rodzicami bądź opiekunami.

Jak pokazują badania okres prenatalny (dziecko przejmuje emocje matki), Twój poród, jak i dziedziczenie od przodków wpływa również na wiele mechanizmów Twojego funkcjonowania.

3

Technika oddechowa Transformational Breath nie ma żadnych przeciwskazań medycznych.
Jednakże przed wzięciem udziału w sesji oddechowej skonsultuj się z lekarzem jeśli masz stwierdzone problemy z sercem, chorobę dwubiegunowa bądź schizofrenię.

4

Nie, jednak zdecydowanie warto!

Obserwując pracę oddechu na Twoim ciele, jak i zastosowanie techniki oddechowej mogę zapewnić Ci optymalne korzyści zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym.

5

Wszystkie sesje Online odbywają się na darmowej platformie Zoom, sesje indywidualne stacjonarne w studio w Londynie.

6

Technika oddechowa Transformational Breath jest absolutnie bezpieczna zarówno dla mamy, jak i jej dziecka. Coraz częściej włącza się pracę z oddechem w plan porodu. Niemniej jednak zawsze poinformuj mnie o byciu w ciąży gdyż ma to wpływ na akupresurę ciała, jak i rodzaj ćwiczeń jakie wykonujemy podczas warsztatu.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że to akceptujesz.