user

TV Wywiady Webinary Prasa

Zapraszam Cię do szerokiej tematyki poruszonej podczas wywiadów TV, jak i prasowych dotyczących problemów w relacjach, trudnym dzieciństwie, traumach, wzorcach partnerow, jakich przyciągamy, budowaniu wartosci własnej, ataków paniki i wiele innych zagadnień dotyczących zaburzeń emocjonalnych

TV Small Talking. Główne problemy w relacjach. Przyczyna rozstań, bólu i cierpienia.

Czy dzieciństwo ma wpływ na dobór partnera? Rywalizacja w związku. Dominująca męska energia w kobietach. Kastracja mężczyn, czy jest możliwa?

Zaburzony obraz własnej ososby. Czy można odbudowac wartośc własną? Ataki paniki, lęk przed odrzuceniem. Czy można uzdrowic w sobie wszystkie traumy?

Lęk przed byciem odrzuconym w relacjach ma swoje głębsze źródło.

Czy rodzice i więź jaką z nami tworzyli ma wpływ na lęk przed byciem odrzuconym w relacjach partnerskich?

Czy poczęcie, twoj poród może byc kolejnym źródłem lęku przed odrzuceniem?

Nakładanie maski w związkach, czy to rzeczywiście działa? Dlaczego nakładamy maskę

Jakich naprawdę mężczyzn szukają kobiety, a jakich kobiet pragną mężczyźni?

Czy warto sięgać po rady do znajomych, przyjaciół po rozstaniu?

Czy istnieje szansa na udaną relację, kiedy wchodzimy od razu do następnej relacji? Efekt Plastra

Wizyta TVN

“Nic nie dzieje się przypadkowo, czy to choroba, czy rozpad związku”. Moja osobista historia przejścia przez agresywną formę choroby autoimmunolgicznej RZS i tocznia stała się początkiem mojego uzdrowienia na płaszczyznie ciała, umysłu i duszy.

Otworzyła przede mną drogę do poznania terapeutycznych narzędzi pracy z ciałem i oddechem, dzięki którym odzyskałam Siebie, swoje życie i powołanie. Technika i narzędzia, które dziś z wielką pasją przekazuję zarówno w programach warsztatów grupowych, gotowych pakietów, nagrań, szkoleń, jak i sesjach indywidualnych.

Warsztaty oddechowe

Jest wiele dróg pracy nad sobą. Ja oferuję intensywną pracę z ciałem, emocjami i podświadomością drogą techniki Transformacyjnego Oddechu, narzędzi NLP neurolingwistycznego programowania, jak i szerokich kompetencji z zakresu traum i hipnoterapii.

Zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego video, w którym dowiesz się więcej o sile transformacji oddechu oraz o pozytywnym wpływie warsztatów rozwoju, sesji indywidualnych na Twoje ciało oraz umysł.

DROGA do odzyskania siebie

Jak wyzwolić się z traum przeszłości, odkryć swój potencjał I wartość, mówi Justyna Kubach, globalny specjalista programowania neurolingwistycznego I specjalista w zakresie mentalno-oddechowym.

Czym jest programowanie neurolingwistyczne? W jaki sposób niekorzystne wzorce wpływają na nasze funkcjonowanie?

Czy oddech może być uzdrawiający?

Jak ważny oddech jest w naszym życiu? W jaki sposób można go poprawić i czy może mieć działania uzdrawiające? W jaki sposób wykorzystać go, aby poradzić sobie z naszymi problemami, traumami i codziennym stresem?

Czym jest transformacyjny oddech? O wszystkim tym i o wielu innych sprawach związanych z oddechem rozmawiamy z Justyną Kubach, trenerem mentalno-oddechowym. Zapraszamy do lektury!

Co o nas mówią?

Dziękuję Justynko za kolejną porcję emocji która wyszła i gdzie czuję się lżej. Ta praca którą robisz, jest po prostu mega wspaniała i owocna. Życzę Tobie i sobie samych wspaniałych chwil w życiu, jesteś naszą nadzieją na lepsze jutro bo to Ty pokazujesz co powinniśmy zrobić sami dla siebie. Nie ktoś tylko my sami, Ty jesteś naszą prowadzącą do odkrywania cudów w sobie, a ja też uważam że Ty jesteś naszym CUDEM WDZIĘCZNA

Ula K

Bardzo polecam warsztaty grupowe, jak i indywidualne z Justyną Kubach w których uczestniczę. Czuję się wspaniale po oczyszczaniu się z traum które każdy z nas nosi w sobie. Wspaniałe przeżycie gdy wchodzimy do swojego wnętrza, aby uzdrowić swoje ciało. Czuję się uwolniona z traum życiowych. Czuję się radosna. Czuję wdzięczność. CHCĘ TAŃCZYĆ, CHCĘ SIĘ UŚMIECHAĆ, CHCĘ BYĆ SOBĄ!

Angela

Warsztaty z Justyna i jej metoda pracy pozwoliła mi na dotarcie i przeżycia jeszcze raz doświadczenia z dzieciństwa, które bardzo ciążyło na moim życiu. Doświadczenie, które mogłem przeżyć jeszcze raz, ale zobaczyć je w innym świetle, z innej perspektywy. Zmienić swój punkt widzenia siebie i swiata! Doświadczenie, które pozwoliło na rozluźnienie, przebaczenie, pojednanie i wiarę w życie.

Dawid J

Dzięki pracy z Justyna podczas grupowych warsztatów, jak i indywidualnych sesji, udaje mi się dokonywać zdecydowanych, konkretnych i namacalnych zmian w moim życiu. Dzięki tej współpracy buduję takie życie, jakie chcę. Czuję, że Justyna ma do mnie indywidualne podejście, z wyczuciem i intuicją. Już nie mogę się doczekać i z radością przywitam kolejne zmiany, które pozwolą mi żyć tak jak
chcę.

Diana P

Dla mnie niesamowite doświadczenie transformacyjne, które działa cuda!!! Odblokowuje to co głęboko zamknięte i otwiera na prawdziwa obecność tu i teraz. Sposób w jaki Justyna przeprowadza przez proces uzdrawiania jest po prostu piękny, jej obecność, towarzyszenie, oddanie swoich emocji rodzi prawdziwy kontakt terapeuta- pacjent.

Róża

Bardzo intensywne warsztaty i doświadczenie!! Mocne wejście w doświadczenia z przeszłości i emocje zakotwiczone w dzieciństwie. Armagedon emocjonalny, który na końcu przynosi ukojenie wewnętrzne i uśmiech w sercu. . Dziękuję, że jesteś Justyna. To ogromny dar, jaki wnosisz do życia każdego z Nas.

Agnieszka

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że to akceptujesz.