user

Instrukcja techniki

Zapoznaj się z krótkimi nagraniami, dzięki którym będziesz mógł wdrożyć efektywniej technikę zarówno na warsztatach, jak i w zaciszu własnego domu.

Instrukcja techniki oddechowej

Przed dołączeniem na pełne warsztaty oddechowe zapoznaj się z krótkim nagraniem dotyczącym techniki Transformacyjnego Oddechu z wytłumaczeniem głównych elementów i uzupełniających narzędzi, jakie stosujemy podczas spotkania. Zobacz również demonstrację z zastosowaniem dźwięku i ruchów ciała.

PODSTAWOWE ELEMENTY: wdech idący do brzucha; pasywny wydech; połączony oddech. UZUPEŁNIAJĄCE NARZĘDZIA; akupresura, wibracja dźwięku (ekspresja werbalna) i wytrząsanie ciała. Dowiedz się również o procesie uwalniania emocji z ciała; zjawisko synchronizacji potwierdzone badaniami naukowymi.

Hiperwentylacja

Hiperwentylacja jest zjawiskiem nadmiernego oddychania, w skutek czego wydychamy zbyt dużą ilość CO2 niezbędnego do dotleniania naszego organizmu. Jeśli w organiźmie nie mamy odpowiedniego poziomu CO2, pobierane cząsteczki tlenu nie oddzielają się od hemoglobiny.

Podczas stosowania techniki oddechowej bardzo ważne jest więc, aby wydech był pasywny, delikatny, bez Twojego udziału, by nie dopuścić do omawianej hiperwentylacji.

Jak się przygotować?

Zobacz jak najefektywniej przygotować się do sesji indywidualnej, jak i warsztatów grupowych. Jeśli chodzi o względy praktyczne, zadbaj o wygodne ubranie i zapewnij sobie maksymalny komfort wśród domowników.

Najważniejszym elementem przygotowania do sesji jest jednak Twoje nastawienie, jak i gotowość by rozpocząć pracę nad sobą. Odnajdź w sobie zaufanie – do siebie i do procesu.

Doznania fizyczne podczas warsztatu

Technika oddechowa to praca z ciałem i emocjami na głębokich poziomach. Dlatego też posłuchaj czego możesz się spodziewać z doznań fizycznych, jak i emocjonalnych w trakcie warsztatów, jak i sesji indywidualnych.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu drogą mailową.

Wizyta telewizji

“Nic nie dzieje się przypadkowo, czy to choroba, czy rozpad związku”. Moja osobista historia, która zaprowadziła mnie do odnalezienia techniki oddechowej, dzięki której odzyskałam siebie, jak i wyszłam z autoimmunologicznej choroby.

Technika i narzędzia, które dziś z wielką pasją przekazuję zarówno w programach warsztatów, jak i sesjach indywidualnych.

Co o nas mówią?

Dziękuję Justynko za kolejną porcję emocji która wyszła i gdzie czuję się lżej. Ta praca którą robisz, jest po prostu mega wspaniała i owocna. Życzę Tobie i sobie samych wspaniałych chwil w życiu, jesteś naszą nadzieją na lepsze jutro bo to Ty pokazujesz co powinniśmy zrobić sami dla siebie. Nie ktoś tylko my sami, Ty jesteś naszą prowadzącą do odkrywania cudów w sobie, a ja też uważam że Ty jesteś naszym CUDEM WDZIĘCZNA

Ula K

Bardzo polecam warsztaty grupowe, jak i indywidualne z Justyną Kubach w których uczestniczę. Czuję się wspaniale po oczyszczaniu się z traum które każdy z nas nosi w sobie. Wspaniałe przeżycie gdy wchodzimy do swojego wnętrza, aby uzdrowić swoje ciało. Czuję się uwolniona z traum życiowych. Czuję się radosna. Czuję wdzięczność. CHCĘ TAŃCZYĆ, CHCĘ SIĘ UŚMIECHAĆ, CHCĘ BYĆ SOBĄ!

Angela

Warsztaty z Justyna i jej metoda pracy pozwoliła mi na dotarcie i przeżycia jeszcze raz doświadczenia z dzieciństwa, które bardzo ciążyło na moim życiu. Doświadczenie, które mogłem przeżyć jeszcze raz, ale zobaczyć je w innym świetle, z innej perspektywy. Zmienić swój punkt widzenia siebie i swiata! Doświadczenie, które pozwoliło na rozluźnienie, przebaczenie, pojednanie i wiarę w życie.

Dawid J

Dzięki pracy z Justyna podczas grupowych warsztatów, jak i indywidualnych sesji, udaje mi się dokonywać zdecydowanych, konkretnych i namacalnych zmian w moim życiu. Dzięki tej współpracy buduję takie życie, jakie chcę. Czuję, że Justyna ma do mnie indywidualne podejście, z wyczuciem i intuicją. Już nie mogę się doczekać i z radością przywitam kolejne zmiany, które pozwolą mi żyć tak jak
chcę.

Diana P

Dla mnie niesamowite doświadczenie transformacyjne, które działa cuda!!! Odblokowuje to co głęboko zamknięte i otwiera na prawdziwa obecność tu i teraz. Sposób w jaki Justyna przeprowadza przez proces uzdrawiania jest po prostu piękny, jej obecność, towarzyszenie, oddanie swoich emocji rodzi prawdziwy kontakt terapeuta- pacjent.

Róża

Bardzo intensywne warsztaty i doświadczenie!! Mocne wejście w doświadczenia z przeszłości i emocje zakotwiczone w dzieciństwie. Armagedon emocjonalny, który na końcu przynosi ukojenie wewnętrzne i uśmiech w sercu. . Dziękuję, że jesteś Justyna. To ogromny dar, jaki wnosisz do życia każdego z Nas.

Agnieszka

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że to akceptujesz.